SESJA "BEAUTY" W PREZENCIE - Photography of Moments


Wszystkie zdjęcia i teksty na tej stronie chronione są prawem autorskim ©Anja DudaFryzura jest na miesiąc, modne ciuszki...hmmm, makijaż na jeden dzień, a zdjęcia i Twoja uroda na nich - NA ZAWSZE!!!We wrześniu 2017 miałam przyjemność fotografować dwie przyjaciółki, Polkę - Iwonę i Niemkę - Lindę.


Sesje Beauty zamówili dla nich ich panowie, jako prezent-niespodziankę.

Wszystko zostało z mężem Iwony wcześniej ustalone, oczywiście w tajemnicy przed dziewczynami, ozdobne Gutscheiny (Bony Podarunkowe) wystawione i wysłane na adres domowy.


Cóż to była za radość- tak mi później obdarowane panie relacjonowały.

Panie otrzymały Gutscheiny na 2 osobne sesje Beauty, łącznie z makijażem u naszej wspaniałej kosmetyczki Justynki (makijaż zawsze jest w cenie takiej sesji) oraz dodatkowo obecność makijażystki na tzw. planie zdjęciowym.


Zanim jeszcze nastąpił TEN dzień, omówiłyśmy z paniami ubrania i ogólnie ich wizaż. Za pośrednictwem facebooka panie po prostu przysyłały mi swoje propozycje kreacji i dyskutowałyśmy na ten temat, a ja w tym czasie próbowałam zaplanować miejsce i charakter sesji pasujący do ich pragnień i wymagań.


Zawsze proponuję też co nie co od siebie i często tak jest, że moje pomysły spotykają się z aprobatą klientek.

Generalnie panuje u nas demokracja oraz miła i przyjacielska atmosfera.

Mój mąż, który cały czas też uczestniczy w sesjach jest bardzo pomocny i bez niego byłoby mi trudno tak wszystko perfekcyjnie zorganizować.


Iwona i Linda chciały mieć sesję tego samego dnia i w tym samym miejscu, bo tak było dla nich raźniej i wygodniej z dojazdem. Mąż Iwony i chłopak Lindy nie uczestniczyli w sesji, aby nie rozpraszać swoich piękności.


Niektóre ujęcia były podobne, ale sporo też odmiennych.
Podczas sesji w plenerze dziewczyny mogą przebierać się do woli

w naszej niebieskiej przenośnej przymierzalni.


Ten komfortowy namiocik jest nieprześwitujący, można go zamknąć od środka na zamek, jest wysoki na 2 metry i szeroki na 1-1,5….po prostu fajny wynalazek.


Nawet ostatnio wykorzystaliśmy go do sesji ciążowej z Dominiką. Podczas tej sesji w ruinach zamku były użyte 4 stroje, więc nie wyobrażam sobie innej możliwości zmiany ubrań, niż w tej wygodnej przymierzalni.


Ale wracając do Iwonki i Lindy… było naprawdę wspaniale!!


Dziewczyny bez większego skrępowania nam pięknie pozowały, Justynka czuwała nad makijażem naszych uroczych modelek, Richard pilnował technicznych spraw oświetleniowych, a ja zajęłam się fotografowaniem.kliknij na zdjęcie, aby powiększyćKażdy dał z siebie maksimum kreatywności, dzięki czemu wszyscy są teraz usatysfakcjonowani,

a partnerzy naszych pań….no cóż…po raz kolejny zobaczyli, jak piękne są ich kobiety, a my wszyscy mogliśmy zobaczyć, jak bardzo je kochają.


Bardzo Wam wszystkim dziękuję za cudowne popołudnie, a wszystkie inne panie zapraszam na podobne sesje.


Napisz e-maila,  abym mogła wysłać Ci aktualne ceny i promocję oraz informacje na temat sesji i makijażu,

a potem nie zwlekaj i umów się na termin sesji i namów koleżanki


e-mail: anja.duda@hotmail.de 


Jeśli chcesz, możesz  najpierw zadzwonić:  0049 176 45 82 30 60


Pozdrawiam ciepło

AnjaWięcej  na temat BONU UPOMINKOWEGO (VOUCHERU, GUTSCHEINU)


przeczytasz TUTAJWszystkie zdjęcia i teksty na tej stronie chronione są prawem autorskim ©Anja Duda


Powered by SmugMug Log In