SPRZĘT FOTOGR. i OBRÓBKA ZDJĘĆ - Photography of Moments

Zawsze mamy przy sobie dwa-trzy profesjonalne aparaty firmy Canon i wiele doskonałych obiektywów, modyfikatorów światła i lamp, więc nie ma obaw, że coś nie zadziała.


Zdjęcia wykonujemy z sercem, pasją i profesjonalnie, z dbałością o każdy detal, najnowszym sprzętem firmy Canon (głównie aparatem Canon 5d Mark III) i według najnowocześniejszych technologii, w plikach RAW, które dają możliwość zarejestrowania ogromnej ilości szczegółów (pikseli, tonów), które w tradycyjnym formacie są po prostu "zjadane" przez system komputerowy zamontowany w aparacie fotograficznym.


Dzięki plikom RAW mamy też później komfort pracy edycyjnej w programach graficznych Lightroom czy Photoshop, a Ty masz pewność, że zdjęcia wyjdą po prostu pięknie i profesjonalnie, zupełnie inaczej niż robione telefonem , czy zwykłym aparatem fotograficznym.

Obróbka graficzna obejmuje edycję kolorów, kontrastu, tonów, cieni, balansu bieli, a także usunięcia zbędnych elementów w kadrze, subtelnego retuszu twarzy i delikatnego wybielenia zębów, jeśli jest taka potrzeba.


Zdjęcia, które widzisz na naszej stronie i które od nas otrzymujesz są właśnie tak obrabiane, perfekcyjnie dopieszczone, aby cieszyły oczy i wywoływały jak najmilsze wspomnienia.... po to w końcu są zdjęcia, prawda?


Nie przekazujemy zdjęć bez obróbki, tzw. surowych plików, prosto z aparatu.


Obróbka dotyczy również przygotowania plików do prezentacji w internecie (zapisanie w odpowiedniej rozdzielczości i rozmiarze) - patrz ODBITKI

Dla Twojej wygody, przygotowujemy zawsze w cenie pakietu dwie różne wersje tych samych plików JPG/zdjęć:


1. maksymalna rozdzielczość-idealna do oglądania na dużych ekranach lub do drukowania bardzo dużych odbitek lub obrazów na ścianę (po odpowiednim przygotowaniu) oraz


2. mniejsza rozdzielczość, idealna do udostępniania w internecie i na Facebooku.


Obróbka graficzna dotyczy też przygotowania zdjęć do druku, jeśli zamawiasz u nas odbitki lub inne produkty fotograficzne (fotoksiążki, obrazy).

Taka wersja do druku musi być inna, niż do wyświetlania na monitorach PC, TV.

Przygotowanie polega więc na zapisaniu plików pod kątem drukowania na różnym papierze fotograficznym, czy innym materiale do wykonania np. obrazów na ścianę. Mam tu na myśli odpowiednie ich przycięcie do wymaganych proporcji finalnego produktu (tak, aby nic ważnego nie zostało odcięte), odpowiednie dopasowanie ilości pikseli i rozdzielczości DPI, w zależności od drukarki docelowej i materiału, na jakim mają znaleźć się Twoje ulubione fotografie.


Nie odpowiadamy za jakość wydruków w innych punktach niż nasze. Zaufaj naszemu doświadczeniu, jeśli cenisz jakość i wygodę i zleć nam wykonanie odbitek oraz innych produktów foto, tym bardziej, że ceny mamy naprawdę niewygórowane, popatrz zresztą na CENNIK produktów foto


UWAGA: wszystkie zdjęcia i teksty na tej stronie chronione są prawem autorskim © Anja Duda i © Richard DudaPowered by SmugMug Log In