KULISY SESJI KOBIECYCH "BEAUTY" - Photography of Moments

TRANSLATE


Wszystkie teksty i zdjęcia na tej stronie chronione są prawami autorskimi © Anja Duda


Zapraszam na kulisy SESJI KOBIECYCH „BEAUTY”.


W marcu 2017 r. organizowałam na Facebooku konkurs z okazji DNIA KOBIET. Panie przysyłały nam swoje zdjęcia, a my wybraliśmy spośród nich te

3 urocze kobiety (Kamila, Krystyna i Jagoda), którym zrobiliśmy później w nagrodę sesje fotograficzne (dla każdej z pań osobną).

Panie otrzymały kilka darmowych zdjęć, wiele z nich znajdziecie w  albumie SESJE DLA KOBIET I MĘŻCZYZN.

Dopiero w maju i w czerwcu udało nam się wszystkim znaleźć wolne terminy i zgrać się czasowo również z naszą zaprzyjaźnioną makijażystką

Justyną, która wykonała dla dziewczyn  profesjonalny make-up.


Jedno muszę podkreślić - to nie są zawodowe modelki, choć tak wyglądają. Są to po prostu fantastyczne dziewczyny, które dzięki swej otwartości i jeszcze tego wszystkiego naraz, o czym piszę poniżej stały się dla mnie  niezwykłe i niepowtarzalne. Myślę, że nie tylko dla mnie.


kliknij na zdjęcia powyżej, aby otworzyć je w pełnym rozmiarze


Nie chciałabym, aby tak sympatyczne wydarzenia, które wspólnie z moim mężem mieliśmy przyjemność fotografować, przeszły bez echa, dlatego dzielę się teraz tymi kulisami z Wami kochane modelki-zwyciężczynie konkursu oraz z Wami drogie panie, które chciałyby się zapisać na taką sesje, ale ciągle się wahają. Adresuję też ten artykuł do panów, szukających niebanalnych prezentów  dla swoich wybranek serca...taki prezent jest wieczny i niezniszczalny, a przede wszystkim jest piękną pamiątką i jakimś jasnym promykiem w tym całym szalonym  świecie.   


Może na pierwszy rzut oka takie sesje wydają się niektórym osobom krępujące, ale nic bardziej mylnego, nie w naszym przypadku. Dziewczyny mogą potwierdzić, że już po paru chwilkach wszelkie obawy mijają i same zaczynają rozumieć, że to nic strasznego i że czeka je właściwie od tej chwili tylko świetna zabawa, nowe przyjemne doświadczenie, super profesjonalne fotki oraz na koniec miłe wspomnienia.Począwszy od spotkania w studio, przez sesję w plenerze , aż po wybieranie przez nie najładniejszych ujęć, które później po obróbce graficznej od nas otrzymują, panuje u nas wesoła, przyjacielska, wręcz rodzinna atmosfera. Bardziej nieśmiałe dziewczyny wspieramy, ciągle chwalimy, wszystkim doradzamy co ubrać, jak zapozować, przy tym rozśmieszamy, albo prosimy o powagę i uwieczniamy ich naturalne piękno. Zresztą sobaczcie sami, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Zanim przyjadą dziewczyny, trwają ostatnie przygotowania do kilku zdjęć studyjnych, by potem pokazać też efekt pracy makijażystki Justyny.

Ryszard zaraz spakuje lampy i inny sprzęt do wyjazdu w plener, a ja zaparzam kawkę i czekam na nasze miłe panie.


Pomimo, że zdjęcia pokazuję tu wszystkie razem, sesje te odbyły się w trzech różnych terminach, dwie w maju i jedna w czerwcu.No i tak to właśnie wygląda, kiedy jest już TEN DZIEŃ…dobrze, że mój mąż też jest fotografem i uczestnicząc w tym całym fajnym bałaganie,  akceptuje taki babiniec.Dziewczyny, po wcześniejszych konsultacjach ze mną, przywożą swoje ciuszki , buty i dodatki, właściwie, to całe walizki, w końcu to sesje kobiece, więc kobieta lubi mieć wybór, prawda? Czasem wykorzystujemy moje stroje i dodatki, jak np. ten różowy bawarski tracht w sesji z Jagodą. Justyna, nasza specjalistka od makijażu też przywozi cały swój "arsenał", aby wszystko wyszło pięknie i profesjonalnie.


PLENER


Podczas sesji w plenerze Justyna dba o make-up, w razie potrzeby na miejscu go poprawia, my z Richardem w tym czasie przygotowujemy kolejne ujęcia, ustawiamy lampy, blendy i inne potrzebne dodatki. Wszyscy dbamy o miłą atmosferę, bo to jest podstawa podczas każdej sesji fotograficznej.Dziewczyny na bieżąco mogą oglądać efekty naszej wspólnej pracy, po prostu pokazujemy im, jak wychodzą na zdjęciach. Serce nam się raduje, kiedy widzimy ich zadowolenie. Jeszcze będąc w studio, pokazujemy naszym kochanym modelkom różne pozy oraz parę trików, które poprawiają ogólny wizerunek fotografowanej osoby. Robimy po prostu krótką próbę pozowania, oglądamy to potem na wielkim ekranie komputera, aby dostrzec każdy szczegół i aby potem podczas sesji tylko lekko korygować ustawienia ciała i twarzy. To wcześniejsze przygotowanie usprawnia potem współpracę podczas sesji.PRZYMIERZALNIA i poprawa makijażu


Podczas sesji na dworze możliwa jest też zmiana ubrań i butów, w bardzo dyskretny sposób  – w przenośnej przymierzalni - zdjęcia pochodzą z kolejnych sesji "Beauty", tym razem z udziałem Lindy i Iwony. Dziewczyny  otrzymały takie sesje  w prezencie od swoich kochających mężów, ale o tym więcej czytaj TUTAJ

Backstage z sesji "Beauty" Iwony i Lindy

  • P


Serdecznie zapraszamy na sesje “Beauty“


Oferta skierowana jest dla kobiet, które chcą uwiecznić na zawsze swoje naturalne piękno, lub doświadczyć upiększającej metamorfozy. W jednym i drugim przypadku podczas naszych sesji możecie poczuć się jak gwiazdy lub księżniczki, wokół których biega kilka osób, dbających o Wasz rewelacyjny wygląd i wspaniałe samopoczucie.


Będzie nam bardzo miło móc zatrzymać dla Ciebie te piękne chwile… na zawsze.


Zapraszam do zrobienia terminu, napisz do mnie po prostu maila: anja.duda@hotmail.de

lub zadzwoń  0049 176 45 82 30 60


Jestem też na facebooku - skontaktuj się ze mną, kilkając w tę ikonkę  poniżej


Wszystkie teksty i zdjęcia na tej stronie chronione są prawami autorskimi © Anja Duda


Powered by SmugMug Log In