TRANSLATE

Powered by Google TranslateTranslate

Wszystkie teksty i zdjęcia na tej stronie chronione są prawami autorskimi © Anja Duda, Richard Duda


Zapraszamy na kulisy SESJI KOBIECYCH „BEAUTY”.


W marcu 2017 r. organizowaliśmy na Facebooku konkurs z okazji DNIA KOBIET. Panie przysyłały nam swoje zdjęcia, a my wybraliśmy spośród nich te 3 urocze kobiety (Kamila, Krystyna i Jagoda), którym zrobiliśmy później w nagrodę sesje fotograficzne (dla każdej z pań osobną).

Panie otrzymały kilka darmowych zdjęć, wiele z nich znajdziecie w  albumie SESJE DLA KOBIET I MĘŻCZYZN.

Dopiero w maju i w czerwcu udało nam się wszystkim znaleźć wolne terminy i zgrać się czasowo również z naszą zaprzyjaźnioną makijażystką, która wykonała dla dziewczyn  profesjonalny make-up.

Jedno musimy podkreślić - to nie są zawodowe modelki, choć tak wyglądają. Są to po prostu fantastyczne dziewczyny, które dzięki swej otwartości i jeszcze tego wszystkiego naraz, o czym piszemy poniżej, stały się dla nas niezwykłe i niepowtarzalne. Myślę, że nie tylko dla nas.


kliknij na zdjęcia powyżej, aby otworzyć je w pełnym rozmiarze


Nie chcielibyśmy, aby tak sympatyczne wydarzenia, które wspólnie  mieliśmy przyjemność fotografować, przeszły bez echa, dlatego dzielimy się teraz tymi kulisami z Wami kochane modelki-zwyciężczynie konkursu oraz z Wami drogie panie, które chciałyby się zapisać na taką sesję, ale ciągle się wahają. Adresujemy też ten artykuł do panów, szukających niebanalnych prezentów  dla swoich wybranek serca...taki prezent jest wieczny i niezniszczalny, a przede wszystkim jest piękną pamiątką i jakimś jasnym promykiem w tym całym szalonym  świecie.   


Może na pierwszy rzut oka takie sesje wydają się niektórym osobom krępujące, ale nic bardziej mylnego, nie w naszym przypadku. Dziewczyny mogą potwierdzić, że już po paru chwilkach wszelkie obawy mijają i same zaczynają rozumieć, że to nic strasznego i że czeka je właściwie od tej chwili tylko świetna zabawa, nowe przyjemne doświadczenie, super profesjonalne fotki oraz na koniec miłe wspomnienia.Począwszy od spotkania w studio, przez sesję w plenerze , aż po wybieranie przez nie najładniejszych ujęć, które później po obróbce graficznej od nas otrzymują, panuje u nas wesoła, przyjacielska, wręcz rodzinna atmosfera. Bardziej nieśmiałe dziewczyny wspieramy, ciągle chwalimy, wszystkim doradzamy co ubrać, jak zapozować, przy tym rozśmieszamy, albo prosimy o powagę i uwieczniamy ich naturalne piękno. Zresztą zobaczcie sami, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Zanim przyjadą dziewczyny, trwają ostatnie przygotowania do kilku zdjęć studyjnych, by potem pokazać też efekt pracy makijażystki.

Ryszard zaraz spakuje lampy i inny sprzęt do wyjazdu w plener, a ja zaparzam kawkę i czekamy na nasze miłe panie.


Pomimo, że zdjęcia pokazujemy tu wszystkie razem, sesje te odbyły się w trzech różnych terminach, dwie w maju i jedna w czerwcu.No i tak to właśnie wygląda, kiedy jest już TEN DZIEŃ…dobrze, że mój mąż uczestnicząc w tym całym fajnym bałaganie,  akceptuje taki babiniec.Dziewczyny, po wcześniejszych konsultacjach, przywożą swoje ciuszki , buty i dodatki, właściwie, to całe walizki, w końcu to sesje kobiece, więc kobieta lubi mieć wybór, prawda? Czasem wykorzystujemy nasze stroje i dodatki, jak np. ten różowy bawarski tracht w sesji z Jagodą. nasza specjalistka od makijażu też przywozi cały swój "arsenał", aby wszystko wyszło pięknie i profesjonalnie


PLENER


Podczas sesji w plenerze makijażystka dba o make-up, w razie potrzeby na miejscu go poprawia, my z Richardem w tym czasie przygotowujemy kolejne ujęcia, ustawiamy lampy, blendy i inne potrzebne dodatki. Wszyscy dbamy o miłą atmosferę, bo to jest podstawa podczas każdej sesji fotograficznej.Dziewczyny na bieżąco mogą oglądać efekty naszej wspólnej pracy, po prostu pokazujemy im, jak wychodzą na zdjęciach. Serce nam się raduje, kiedy widzimy ich zadowolenie. Jeszcze będąc w studio, pokazujemy naszym kochanym modelkom różne pozy oraz parę trików, które poprawiają ogólny wizerunek fotografowanej osoby. Robimy po prostu krótką próbę pozowania, oglądamy to potem na wielkim ekranie komputera, aby dostrzec każdy szczegół i aby potem podczas sesji tylko lekko korygować ustawienia ciała i twarzy. To wcześniejsze przygotowanie usprawnia potem współpracę podczas sesji.PRZYMIERZALNIA i poprawa makijażu


Podczas sesji na dworze możliwa jest też zmiana ubrań i butów, w bardzo dyskretny sposób  – w przenośnej przymierzalni - zdjęcia pochodzą z kolejnych sesji "Beauty", tym razem z udziałem Lindy i Iwony. Dziewczyny  otrzymały takie sesje  w prezencie od swoich kochających mężów, ale o tym więcej czytaj TUTAJ


Serdecznie zapraszamy na sesje “Beauty“


Oferta skierowana jest dla kobiet, które chcą uwiecznić na zawsze swoje naturalne piękno, lub doświadczyć upiększającej metamorfozy. W jednym i drugim przypadku podczas naszych sesji możecie poczuć się jak gwiazdy lub księżniczki, wokół których biega kilka osób, dbających o Wasz rewelacyjny wygląd i wspaniałe samopoczucie.


Będzie nam bardzo miło móc zatrzymać dla Ciebie te piękne chwile… na zawsze.


Zapraszamy do zrobienia terminu, napisz do nas po prostu maila: 

dudafotografie@gmail.com

lub zadzwoń  0049 176 45 82 30 60


Jesteśmy też na facebooku - skontaktuj się z nami, kilkając w tę ikonkę  poniżej


Chcesz podarować Sesję Beauty bliskiej osobie, albo sama otrzymać taką w prezencie? - koniecznie przeczytaj, jak zrobili to pewni panowie dla swoich wybranek serca


kliknij TUTAJ


Wszystkie teksty i zdjęcia na tej stronie chronione są prawami autorskimi © Anja Duda, Richard Duda


Powered by SmugMug Owner Log In

Original text