CENA ZAWIERA - Photography of Moments

powrót do CENNIKA


Wszystkie teksty na tej stronie chronione są prawami autorskimi © Anja DudaCENA KAŻDEJ SESJI PORTRETOWEJ ZAWIERA:* 5 obrobionych graficznie i wyretuszowanych zdjęć cyfrowych (maksymalna rozdzieczość JPEG) - różne ujęcia, które sam wybierasz spośród około 20-80 zdjęć.


* 5 odbitek na pięknym i trwałym papierze jedwabnym, rozmiar 13x18 cm.


* Rabat tytułem Twojej zgody na publikację zdjęć, czyli na pokazanie  najładniejszych ujęć z sesji na naszych stronach i w materiałach marketingowych, promujących nasz dorobek fotograficzny.

Tę kwestię omawiamy wspólnie bardzo dokładnie przed podpisaniem umowy, a Twoja zgoda lub nie zawarta będzie w umowie.

Rabaty zawarte w cenie każdej sesji są bardzo wysokie, od 50 do 130 euro, bo zależy nam bardzo, by najpiękniejszymi fotografiami móc stale powiększać swoje portfolio.


Dokładne zestawienie CEN SESJI i RABATÓW: Sesja w plenerze dla Kobiet, Mężczyzn, Par, Narzeczonych, Seniorów i Nastolatków

cena ze zgodą na publikację 139 euro, bez zgody 189 euroSesja Kobieca „Beauty" w plenerze (z profesjonalnym makijażem w cenie i z przenośną przebieralnią dla Twojej wygody)

cena ze zgodą na publikację 179 euro, bez zgody 259 euroSesja Ślubna w plenerze w Norymberdze - do 15 km od centrum 

(czas sesji do 2 godzin)

cena ze zgodą na publikację 169 euro, bez zgody 269 euro
Sesja Ślubna w plenerze w Bawarii - do 50 km od  Norymbergi- pałace, zamki, jeziora, sesja możliwa jest też gdzieś dalejcena do ustalenia 

(czas sesji  do 5 godzin)

cena ze zgodą na publikację 239 euro, bez zgody 369 euroSesja Brzuszkowa (ciążowa) w Twoim domu, możliwa też z partnerem lub z dziećmi

cena ze zgodą na publikację 139 euro, bez zgody 189 euroSesja Brzuszkowa  w plenerze, z moimi strojami i z przenośną przebieralnią dla Twojej wygody, możliwa też z partnerem lub z dziećmi

cena ze zgodą na publikację 149 euro, bez zgody 199 euroSesja Noworodkowa w Twoim domu

cena ze zgodą na publikację 149 euro, bez zgody 199 euro
Sesja Noworodkowa w studio, z akcesoriami i różnymi aranżacjami

cena ze zgodą na publikację 179 euro, bez zgody 229 euroSesja KOMBI (Brzuszkowa + Noworodkowa):

oszczędzasz 50 euro– kwota ta zostanie odjęta przy Sesji Noworodkowej

po zrealizowaniu Sesji Ciążowej.

Możliwe są następujące kombinacje tych dwóch sesji: 


1. Sesja Brzuszkowa w domu + Sesja Noworodkowa w domu

Cena za dwie sesje 238 euro (bo 288 €– 50€)


2. Sesja Brzuszkowa w plenerze + Sesja Noworodkowa w domu

Cena za dwie sesje 248 euro (bo 298€ – 50€)


3. Sesja Brzuszkowa w domu + Sesja Noworodkowa w studio

Cena za dwie sesje 268 euro (bo 318€ – 50€)


4. Sesja Brzuszkowa w plenerze + Sesja Noworodkowa w studio

Cena za dwie sesje 278 euro (bo 328€ – 50€)


uwaga! ceny pakietów KOMBI zawierją rabat 100 euro tytułem Twojej zgody na publikację zdjęćSesja Niemowlęca/Dziecięca lub Rodzinna w plenerze, możliwa też z domowymi pupilami (pies, kot)

cena ze zgodą na publikację 139 euro, bez zgody 189 euro


Sesja Niemowlęca/Dziecięca  w studio, z akcesoriami i różnymi aranżacjami

cena ze zgodą na publikację 159 euro, bez zgody 209 euroSesja Komunijna w plenerze, możliwa też z rodzicami i rodzeństwem

cena ze zgodą na publikację 139 euro, bez zgody 189 euroSesja Komunijna w studio, z akcesoriami komunijnymi

cena ze zgodą na publikację 159 euro, bez zgody 209 euro

* Omówienie sesji, rezerwacja terminu (zadatek 40 euro), podpisanie umowy, porady praktyczne – telefonicznie , mailem lub przez Facebooka – czas naszej pracy około 1 godz.


* Dojazd fotografa na sesję w plenerze lub do Twojego domu na sesję lifestylową (paliwo, parkingi) Gratis do 20 km, ponad 21 km od centrum Norymbergi – opłata 0,50 € za km w jedną stronę, czas naszego dojazdu w obie strony do 2 godzin.

W przypadku każdej sesji plenerowej i niepogody w zarezerwowanym dniu, termin możemy zmieniać do skutku, bez dodatkowych kosztów.


* Przygotowanie Studia w przypadku sesji dziecięcych

(dzień przed sesją,  czas pracy około 2 godziny) -

zaprojektowanie aranżacji, zbudowanie scenografii, przygotowanie dekoracji, ubranek, aby były pod ręką w trakcie sesji


Czas trwania sesji - często z użyciem naszych akcesoriów


Portret w Plenerze - około 2 godziny

Sesja Kobieca Beauty - około 3 godziny (1 godzina - profesjonalny makijaż w gabinecie wizażystki w Norymberdze i potem sesja w plenerze do 2 godzin.  Zarezerwuj sobie na to wszystko minimum 3 godziny)

Sesja Dzięcięca, Rodzinna, Ciążowa - około 1-2 godzin

Sesja Noworodkowa - około 3-4 godziny (samego robienia zdjęć jest może pół godziny, reszta to karmienie, przewijanie i dbanie, by nie umęczyć dziecka)

Sesja Komunijna - około 1,5 godziny

Sesja Plenerowa Ślubna - około 2-3 godziny


*  Wykorzystanie podczas sesji naszego profesjonalnego sprzętu fotograficznego i różnych akcesoriów fotograficznych, a w szczególności amortyzacja sprzętu renomowanej firmy Canon, w tym 3 aparatów fotograficznych, m.in. pełnoklatkowej lustrzanki Canon 5D Mark III, obiektywów najwyższej klasy z serii „L” (do różnego zastosowania i „malowania światłem” , by nadać Twoim portretom niepowtarzalnego blasku i uroku), lamp fotograficznych, blend i innych modyfikatorów światła).


*Wykonanie podczas SESJI BEAUTY makijażu przez dyplomowaną wizażystkę, przy użyciu jej profesjonalnych kosmetyków, głównie: Kryolan, Sleek, Revlon, Inglot, Dior, Chanel, jak również innych sprawdzonych marek, czas pracy około 1 godzina


*  Przygotowanie prezentacji dla Ciebie w celu wyboru ujęć- czas pracy około 3- 4 godziny,

w tym:

- zabezpieczenie kart pamięci,

- wykonanie kopii zapasowych,

- wywołanie „cyfrowych negatywów“, czyli plików RAW,

- selekcja zdjęć,

- wybór najciekawszych ujęć,


* Utworzenie albumu online z hasłem dostępu (czas pracy około 2-3 godziny). Album zawiera zdjęcia z wyrazistym dużym znakiem wodnym. Album służy jedynie do wyboru najładniejszych Twoim zdaniem ujęć. Zdjęcia w nim pokazane nie są jeszcze finalnie obrobione, ani wyretuszowane. Dopiero po Twoim wyborze ujęć i podaniu nam numerów zdjęć, przystępuję do dokładnej obróbki graficznej i retuszu.  Zamiast korzystać z albumu online, możesz tego samego wyboru dokonać u nas w Studio przy naszym komputerze, wtedy zdjęcia oglądasz czyste, bez przeszkadzajacego ogromnego znaku wodnego.


* Profesjonalna obróbka graficzna wybranych przez Ciebie pięciu zdjęć (podstawowa obróbka: balans bieli, nasycenie kolorów, odpowiednia rozpiętość tonalna, rozjaśnienie, przyciemnienie, zależnie od potrzeby, prawidłowy kontrast, ostrość itd. ).

Poza tym każde zdjęcie jest retuszowane w sposób naturalny* – łączny czas obróbki od 3 do 6 godzin


* Przygotowanie zdjęć do wydrukowania odbitek w laboratorium (przygotowanie proporcji boków, odpowiednie ich przycięcie, zapisanie właściwej rozdzielczości DPI) – czas pracy około 0,5- 1 godziny. Zdjęcia w wersji papierowej otrzymasz  bez znaku wodnego


* Wgranie zdjęć na płytę CD, podpisanie ich delikatnym, małym znakiem wodnym (na dolnym skraju zdjęcia) o treści AnjaDuda.com i zapisanie w dwóch folderach - czas pracy około 0,5 -1 godziny:

otrzymujesz dwa foldery:

a) maksymalna rozdzielczość plików JPG

b) mniejsza rozdzielczość, idealna do udostępniania w internecie i np. na Facebooku


* Wystawienie rachunku za całą usługępowrót do CENNIKA
MOŻESZ DOKUPIĆ:DODATKOWE ZDJĘCIA CYFROWE


Poza pakietem, możesz też zamówić dodatkowe zdjęcia cyfrowe, które wykonywane były podczas sesji:


* każde następne zdjęcie z autorską obróbką graficzną

i z retuszem naturalnym w cenie 8 €

(wyjątek: SESJA ŚLUBNA w plenerze 10 €)


* każde następne zdjęcie  z autorską obróbką graficzną

i z retuszem dla wymagających w cenie 18 € 

(wyjątek: SESJA ŚLUBNA w plenerze 20 €)DODATKOWE WERSJE KOLORYSTYCZNE zamówionych zdjęć, np. biało-czarne lub inna kolorystyka

w cenie 4-10 € (5-12 € ślubne) za każde zdjęcie, jako druga lub kolejna wersja. 


DODATKOWE ODBITKI, FOTO-KSIĄŻKI, OBRAZY, KARTKI, BONY i inne produkty fotograficzne  - ceny i informacje znajdziesz tutaj w PRODUKTY FOTOGRAFICZNERETUSZ:Różnica pomiędzy retuszem naturalnym a retuszem dla wymagającychRetusz cyfrowy naturalny (w cenie każdej portretowej sesji zdjęciowej):


Ogólne poprawienie wyglądu skóry, wyrównanie kolorystyki całego ciała, delikatne wygładzenie zmarszczek, usunięcie pryszczy, wybielenie zębów, pomalowanie niechcianych odrostów, poprawienie wyglądu ubrań  i inne mniej inwazyjne korekty


Retusz cyfrowy dla wymagających (DODATKOWO PŁATNY 10 euro):


Znaczne poprawienie wyglądu, korekta twarzy lub ciała, np. dodanie lub odjęcie „kilogramów”, precyzyjny jak u chirurga plastycznego retusz twarzy i ciała oraz skóry, usunięcie rozległych blizn, czy niechcianego tatuażu, poprawienie makijażu, włosów i ubrania oraz wiele, wiele innych modyfikacji.

Korekty te wykonujemy w Photoshopie i w innych profesjonalnych programach graficznych, z umiarem i ze smakiem, abyś czuła/czuł się komfortowo i bez zbędnych sztuczności. Czas obróbki jednego takiego zdjęcia to około 1-3 godzin. Każdy inny przypadek tu nie wymieniony lub fotomontaż wyceniony będzie indywidualnie. 


Powered by SmugMug Log In